Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ BLK 10+1
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ BLK 10+1
MPN: KV90-3CBL01
UPC: 811607039962
$1,609.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 811607039962 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-3CBL01 |
| Barrel Length | 16" |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| Model | VECTOR CRB |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Carbine |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Shipping Weight | 14.95 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 10.8 |
| Package Height | 4.0 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| ATF Type | rifle |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397973193
MPN: HL916556G
Out of stock
$1,777.99
UPC: 706397019020
MPN: MA9102CA
Out of stock
$1,667.99
UPC: 706397900106
MPN: MA9120
In stock
$1,573.99







Reviews
There are no reviews yet.