Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ BLK CA
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM 16″ BLK CA
MPN: KV10-3CBL03
UPC: 811607039900
$1,659.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 811607039900 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3CBL03 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 |
| Model | VECTOR CRB |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.8 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Carbine |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 14.15 |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397926748
MPN: AA9622
Out of stock
$1,854.99
UPC: 706397956776
MPN: HL916556B
In stock
$1,778.99







Reviews
There are no reviews yet.