Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ ODG
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ ODG
MPN: KV10-CGR20
UPC: 810237024676
$1,519.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 810237024676 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CGR20 |
| Action | Semi-Auto |
| Shipping Weight | 15.15 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Barrel Length | 16" |
| ATF Type | rifle |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
| Package Width | 10.8 |
| Length | 42.6 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Package Height | 4.0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397973209
MPN: HL916556Y
Out of stock
$1,777.99
UPC: 706397019266
MPN: MA9226CA
In stock
$1,722.99
UPC: 706397011024
MPN: MA9102
Out of stock
$1,667.99







Reviews
There are no reviews yet.