Savage


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
SAVAGE ARMS 110 UL 6.5CR CARBON CAMO
SAVAGE ARMS 110 UL 6.5CR CARBON CAMO
MPN: 58018
UPC: 011356580184
$1,449.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 011356580184 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 58018 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 48.7500 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.7 |
| Sights | No |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.