Kimber


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KIMBER ROSE GOLD ULTRA II 9MM 3″
KIMBER ROSE GOLD ULTRA II 9MM 3″
MPN: 3200372
UPC: 669278323725
$1,676.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 669278323725 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3200372 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 8 + 1 |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 10.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Ambidextrous Thumb |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | Tactical Wedge 3-Dot Tritium |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
| Units per Box | 1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397926045
MPN: XDD9801
Out of stock
$383.99
UPC: 706397985738
MPN: HC9319BOSPCA-P
Out of stock
$552.99







Reviews
There are no reviews yet.