ATA Arms


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
FOUR PEAKS ATA ARMS TURQUA 6.5CM 18″ BRZ
FOUR PEAKS ATA ARMS TURQUA 6.5CM 18″ BRZ
MPN: 12038
UPC: 810065120380
$707.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 810065120380 |
|---|---|
| Manufacturer | ATA Arms |
| Manufacturer Part Number | 12038 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 18.5" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Length | 48.5 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 11.75 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.