Kimber


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KIMBER CUSTOM II TWO-TONE 9MM 5″
KIMBER CUSTOM II TWO-TONE 9MM 5″
MPN: KIM3200334
UPC: 669278323343
$1,000.00
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 669278323343 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | KIM3200334 |
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 9 |
| Safety | Beaver Tail and Thumb Safety |
| Sights | Fixed low-profile |
| Units per Box | 1 |
| ATF Type | PISTOL |
| Number of Magazines | 1 9 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Sights Type | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.