Heckler & Koch / H&K


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
VP9A1 FS Holosun SCS 9mm 4.5″ OR (2) 15-rd
VP9A1 FS Holosun SCS 9mm 4.5″ OR (2) 15-rd
MPN: 81001124
UPC: 642230269019
$1,199.00
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
Heckler & Koch, MFG# 81001124, UPC: 642230269019, UOM: EA, VP9A1 F, Full Size, 9mm, 4.5″ Barrel, OR, Holosun SCS, Black, (2( 15-rd, HKUS, HKUSHG10, HKUSHGALL, HG10, HGALL
| UPC | 642230269019 |
|---|---|
| Manufacturer | Heckler & Koch / H&K |
| Manufacturer Part Number | 81001124 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 4.53" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Model | VP9A1 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 2.9 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-9.8" |
| Shipping Weight | 3.6 |
| Sights | FS: Night Sight RS: Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.