Howa


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
HOWA HCBNVTG65CSGW M1500 65CRD 22 GRY WEBBING
HOWA HCBNVTG65CSGW M1500 65CRD 22 GRY WEBBING
MPN: HCBNVTG65CSGW
UPC: 682146887259
$824.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
The Howa Carbon Stalker barrel that is fitted into an custom Carbon Fiber wrapped stock with a vertical grip that lightens the weight of this rifle.
| UPC | 682146887259 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HCBNVTG65CSGW |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.