UTG


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
UTG SIDE PRALLAX WHEEL ADD-ON – FOR BUGBUSTER SCOPES BLACK
UTG SIDE PRALLAX WHEEL ADD-ON – FOR BUGBUSTER SCOPES BLACK
MPN: SCPSW080BB
UPC: 4717385553125
$8.97
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
FEATURES:
| Length: | 80mm |
| Height: | 80mm |
| Material: | Aluminum |
| Weight: | 0.9oz |
| PRODUCT SPECIFICATIONS: | ||
| Dimension | 0.65 X 4.35 X 5.50 | |
| Height | 0.6500 | |
| Width | 4.3500 | |
| Length | 5.5000 | |
| OTHER FEATURES: | SIDE WHEEL ADJUSTABLE ADD ON, | |
| FITS BUGBUSTER SCOPES | ||
| UPC | 4717385553125 |
|---|---|
| Manufacturer | UTG |
| Manufacturer Part Number | SCPSW080BB |
| Length | 5.5000 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.