Kimber


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KIMBER MT ASNT MOJAVE 7MMREM 26″ 4RD
KIMBER MT ASNT MOJAVE 7MMREM 26″ 4RD
MPN: 3000930
UPC: 669278309309
$1,384.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 669278309309 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3000930 |
| Product Type | Rifle |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 4 |
| Model | Moutain Ascent |
| Sights | No Sights |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.