Sig Sauer


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
SIG BBL P320C 9MM 4.6IN TB 1/2 X 28
SIG BBL P320C 9MM 4.6IN TB 1/2 X 28
MPN: 8900444
UPC: 798681643325
$190.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 798681643325 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 8900444 |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 4.60" |
| Model | P320 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 0.385 |
| Style | Threaded |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 719104536192
MPN: TPP365BXG
In stock
$180.49
UPC: 855959001314
MPN: BABL30045410
In stock
$145.99







Reviews
There are no reviews yet.