Sig Sauer


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
SIG BBL P320F 9MM 5.5IN TB 1/2 X 28
SIG BBL P320F 9MM 5.5IN TB 1/2 X 28
MPN: 8900443
UPC: 798681643318
$190.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 798681643318 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 8900443 |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 5.50" |
| Model | P320 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 0.425 |
| Style | Threaded |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.