Bergara


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
BERGARA BBL ACTION #4 308WIN 20″ STS
BERGARA BBL ACTION #4 308WIN 20″ STS
MPN: BPBA26-308
UPC: 043125308392
$1,299.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 043125308392 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA26-308 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | receiver |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Length | 20" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 6.75 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.