HOWA


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
HOWA GAMEPRO 6.5CR TB PKG GRN
HOWA GAMEPRO 6.5CR TB PKG GRN
MPN: HGP265G
UPC: 682146398427
$635.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 682146398427 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HGP265G |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 47 |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 10.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 11.4 |
| Magazine Included | 1 x 4-Round |
| Model | M1500 Gamepro |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.