Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP CA
KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP CA
MPN: KV10-CAP22
UPC: 810237024720
$1,549.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 810237024720 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CAP22 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 42.8 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.6 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397916961
MPN: MP9820C65
Out of stock
$1,871.99
UPC: 706397973209
MPN: HL916556Y
Out of stock
$1,777.99
UPC: 706397011062
MPN: MA9106
In stock
$1,573.99







Reviews
There are no reviews yet.