Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ FDE CA
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ FDE CA
MPN: KV10CFD22
UPC: 810237024669
$1,549.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 810237024669 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10CFD22 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.55 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397852665
MPN: AA9626
Out of stock
$1,854.99
UPC: 706397969448
MPN: HL918556B
In stock
$1,794.99
UPC: 706397019266
MPN: MA9226CA
In stock
$1,722.99
UPC: 706397011024
MPN: MA9102
Out of stock
$1,667.99







Reviews
There are no reviews yet.