Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ ODG
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ ODG
MPN: KV10-CGR20
UPC: 810237024676
$1,519.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 810237024676 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CGR20 |
| Action | Semi-Auto |
| Shipping Weight | 15.15 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Barrel Length | 16" |
| ATF Type | rifle |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
| Package Width | 10.8 |
| Length | 42.6 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Package Height | 4.0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397969455
MPN: HL920556B
In stock
$1,719.99
UPC: 706397969486
MPN: HL916556F
Out of stock
$1,777.99
UPC: 706397900106
MPN: MA9120
In stock
$1,496.99







Reviews
There are no reviews yet.