Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ CGR 40+1
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ CGR 40+1
MPN: KV90-CCG20
UPC: 810237026113
$1,519.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 810237026113 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CCG20 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.8 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.