Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCA 40+1
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCA 40+1
MPN: KV90CMCALP20
UPC: 811607037029
$1,749.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 811607037029 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90CMCALP20 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Length | 42.7 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.75 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397969455
MPN: HL920556B
In stock
$1,719.99
UPC: 706397976422
MPN: HL916556FLC
Out of stock
$1,777.99
UPC: 706397956776
MPN: HL916556B
In stock
$1,778.99







Reviews
There are no reviews yet.