Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCF 40+1
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCF 40+1
MPN: KV90-CMCFDE20
UPC: 811607037104
$1,749.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 811607037104 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CMCFDE20 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 42.5 |
| Number of Magazines | 1 17 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.8 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.85 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397906641
MPN: AA9126NT
Out of stock
$1,724.99
UPC: 706397011062
MPN: MA9106
In stock
$1,573.99
UPC: 706397900106
MPN: MA9120
In stock
$1,496.99







Reviews
There are no reviews yet.