Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ ODG 40+1
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ ODG 40+1
MPN: KV90-CGR20
UPC: 810237023143
$1,519.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 810237023143 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CGR20 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 15.0 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 10.6 |
| ATF Type | rifle |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Package Height | 4.0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397973186
MPN: HL920556BCA
Out of stock
$1,809.99
UPC: 706397973209
MPN: HL916556Y
Out of stock
$1,777.99
UPC: 706397906641
MPN: AA9126NT
Out of stock
$1,724.99







Reviews
There are no reviews yet.