Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR SDP-E 10MM 6.5″ MC BLK
KRISS USA VECTOR SDP-E 10MM 6.5″ MC BLK
MPN: KV10-PMCBLK30
UPC: 811607036473
$1,609.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 811607036473 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-PMCBLK30 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Action | Semi-Auto |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Height | 3.9 |
| Package Width | 11.7 |
| Shipping Weight | 12.0 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Length | 31.5 |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 6.5" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.