Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR SDP-E 9MM 6.5″ MC ALP
KRISS USA VECTOR SDP-E 9MM 6.5″ MC ALP
MPN: KV90-PMCALP30
UPC: 811607035483
$1,609.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 811607035483 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-PMCALP30 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Length | 31.5 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 11.8 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 11.35 |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 6.5" |
| Action | Semi-Auto |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397163013
MPN: XD9301
Out of stock
$509.99
UPC: 706397926038
MPN: XDD9801HC
Out of stock
$383.99
UPC: 706397985738
MPN: HC9319BOSPCA-P
Out of stock
$552.99







Reviews
There are no reviews yet.