Mossberg


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
MOSSBERG PATRIOT 7MAG BL/WD 24″ SCOPE
MOSSBERG PATRIOT 7MAG BL/WD 24″ SCOPE
MPN: 28127
UPC: 015813281270
$695.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 015813281270 |
|---|---|
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer Part Number | 28127 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7 mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Two-Position |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Length | 46.8500 |
| Package Height | 3.6 |
| Package Width | 9.2 |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 10.55 |
| Sights | No |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.