Proof Research


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
PROOF 137598 ELEV 2.0 65CRD 22 8TW 5/8-24 BGR
PROOF 137598 ELEV 2.0 65CRD 22 8TW 5/8-24 BGR
MPN: 137598
UPC: 843068137598
$3,099.00
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 843068137598 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 137598 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.