Armscor/Rock Island Armory


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
ROCK ISLAND ARMORY STK150 ULTRA 9MM BLK 17+1 4.5″
ROCK ISLAND ARMORY STK150 ULTRA 9MM BLK 17+1 4.5″
MPN: 56611
UPC: 4806015566113
$325.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 4806015566113 |
|---|---|
| Manufacturer | Armscor/Rock Island Armory |
| Manufacturer Part Number | 56611 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Model | STK150 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Striker Fired |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 3.95 |
| Sights | Fixed Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.