Seekins Precision


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 7MMBC URBAN 22″
SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 7MMBC URBAN 22″
MPN: 0011710367-F
UPC: 811452024892
$2,849.00
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 811452024892 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710367-F |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.