Sig Sauer


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
SIG SAUER P365XL 2A 9MM COY 3.7 XRY OR
SIG SAUER P365XL 2A 9MM COY 3.7 XRY OR
MPN: 365XL-9-CXR3P-2A
UPC: 798681695539
$599.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 798681695539 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 365XL-9-CXR3P-2A |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 3 (2) 12rd. & (1) 17rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 13.3 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.15 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397926045
MPN: XDD9801
Out of stock
$383.99
UPC: 706397926038
MPN: XDD9801HC
Out of stock
$383.99







Reviews
There are no reviews yet.