Taylors and Company


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
TAYLOR’S & COMPANY CATTLEMAN 9MM CCH/WD 5.5″
TAYLOR’S & COMPANY CATTLEMAN 9MM CCH/WD 5.5″
MPN: 551018
UPC: 810012513098
$606.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 810012513098 |
|---|---|
| Manufacturer | Taylors and Company |
| Manufacturer Part Number | 551018 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | REVOLVER |
| Barrel Finish | BLUED |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-12" |
| Shipping Weight | 3.3 |
| Sights | Fixed Blade | Notch Rear |
| Sights Type | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 727962703762
MPN: RR22B4-HBR
Out of stock
$135.99
UPC: 725327937340
MPN: 2-85621ULC26
Out of stock
$337.99







Reviews
There are no reviews yet.