Weatherby


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
WEATHERBY 307 ALPINE ST 6.5CR 20″
WEATHERBY 307 ALPINE ST 6.5CR 20″
MPN: 3WAST65CMR2B
UPC: 747115460496
$1,899.00
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 747115460496 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAST65CMR2B |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 8.0 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Package Width | 6.5 |
| Package Height | 2.5 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 4 + 1 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| ATF Type | rifle |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.