Wilson Combat


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
WILSON COMBAT ACP 9MM 5″ 10+1 BLK AMBI
WILSON COMBAT ACP 9MM 5″ 10+1 BLK AMBI
MPN: ACP-FS-9A
UPC: 810025501938
$4,056.00
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 810025501938 |
|---|---|
| Manufacturer | Wilson Combat |
| Manufacturer Part Number | ACP-FS-9A |
| Action | Single Action |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 5.65 |
| Sights | Battlesight/ FO Front Sight |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.