Weatherby


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
WEATHERBY VANGUARD WEATHERGRD 7MAG BRZ
WEATHERBY VANGUARD WEATHERGRD 7MAG BRZ
MPN: VWB7MMRR4T
UPC: 747115456376
$756.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 747115456376 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VWB7MMRR4T |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Length | 48.25 |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 6.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.2 |
| Sights | No |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.