Armscor/Rock Island Armory


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
ROCK ISLAND ARMORY TAC ULTRA FS HC 9MM 5″ AOS
ROCK ISLAND ARMORY TAC ULTRA FS HC 9MM 5″ AOS
MPN: 57172AOS
UPC: 850071011067
$818.00
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 850071011067 |
|---|---|
| Manufacturer | Armscor/Rock Island Armory |
| Manufacturer Part Number | 57172AOS |
| Action | Single Action |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 16 + 1 |
| Number of Magazines | 1 16 rd. |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Sights | Fixed |
| Sights Type | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.