Bergara


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
BERGARA BBL ACTION #7 6GT 26″ STS
BERGARA BBL ACTION #7 6GT 26″ STS
MPN: BPBA25-6GT
UPC: 043125060047
$1,249.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
| UPC | 043125060047 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA25-6GT |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | receiver |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6mm GT |
| Length | 26" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-7.5" |
| Shipping Weight | 10.55 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397939403
MPN: BAW9206CMD
In stock
$1,731.99
UPC: 706397939380
MPN: BAW920308D
In stock
$1,731.99







Reviews
There are no reviews yet.