Savage


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
SAVAGE ARMS AXIS 2 6.5CR BL/GRY 22″ LH
SAVAGE ARMS AXIS 2 6.5CR BL/GRY 22″ LH
MPN: 32096
UPC: 011356320964
$383.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 011356320964 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32096 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Model | Axis 2 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397939403
MPN: BAW9206CMD
In stock
$1,731.99
UPC: 706397939380
MPN: BAW920308D
In stock
$1,731.99







Reviews
There are no reviews yet.