Kriss TDI


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ MCA
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ MCA
MPN: KV10-CMCALP20
UPC: 811607036329
$1,749.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 811607036329 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CMCALP20 |
| Product Type | Rifle |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Shipping Weight | 15.0 |
| Barrel Length | 16" |
| Action | Semi-Auto |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 10.9 |
| Package Height | 4.1 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Length | 42.7 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
| ATF Type | rifle |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397973186
MPN: HL920556BCA
Out of stock
$1,809.99
UPC: 706397956776
MPN: HL916556B
In stock
$1,778.99
UPC: 706397011062
MPN: MA9106
In stock
$1,573.99







Reviews
There are no reviews yet.