Sig Sauer


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
SIG SAUER JULIET5 MICRO MAGNIFIER 5X24
SIG SAUER JULIET5 MICRO MAGNIFIER 5X24
MPN: SOJ5M001
UPC: 798681659913
$191.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 798681659913 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer Electro-Optics |
| Manufacturer Part Number | SOJ5M001 |
| Adjustment Size | Friction Adjustment |
| Eye Relief | 2.36" |
| Length | 3.11" |
| Magnification | 5x |
| Model | Juliet5 |
| Mount | 5X |
| Objective Size | 24mm |
| Optic Coating | SpectraCoat |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 4.4 |
| Power | 1-5X |
| Product Type | Accessory-Lasers and Sights |
| Shipping Weight | 1.1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.