Taylors and Company


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
TAYLOR’S & COMPANY 1875 OUTLAW 9MM BL/WD 7.5″
TAYLOR’S & COMPANY 1875 OUTLAW 9MM BL/WD 7.5″
MPN: 550996
UPC: 810012512879
$648.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 810012512879 |
|---|---|
| Manufacturer | Taylors and Company |
| Manufacturer Part Number | 550996 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | REVOLVER |
| Barrel Length | 7.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 3.2 |
| Sights | Fixed Blade | Notch Rear |
| Sights Type | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 727962703755
MPN: RR22B6-HBR
Out of stock
$129.99
UPC: 727962703359
MPN: RR22B4GOLDUSA
Out of stock
$131.99
UPC: 736676003082
MPN: 0308
Out of stock
$750.99







Reviews
There are no reviews yet.