HOWA


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
HOWA M1500 SUPER DLX 6.5CR TB
HOWA M1500 SUPER DLX 6.5CR TB
MPN: HWH65CLUX
UPC: 682146854367
$733.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 682146854367 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HWH65CLUX |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 46.2500 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.9 |
| Sights | No |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.