Diamondback Firearms


Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
DIAMONDBACK FIREARMS DB10D 6.5CR FDE 20″ M-LOK
DIAMONDBACK FIREARMS DB10D 6.5CR FDE 20″ M-LOK
MPN: DB1060M061
UPC: 810035753044
$1,578.99
Disclaimer:
These items are not in store.
They are shipped directly from our supply warehouses.
Please check the UPC and MPN to verify.
In stock
| UPC | 810035753044 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB1060M061 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | rifle |
| Barrel Finish | Stainless Steel |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 20 |
| Length | 39.25 |
| Number of Magazines | 1 20 rd. PMAG and 5 rd. CPD |
| Package Height | 9.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Manual Thumb |
| Shipping Weight | 15.95 |
| Sights | None, Optic Ready |
| Thread Pattern | 5/8"-24 tpi |
| Units per Box | 1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
UPC: 706397970192
MPN: STV916556BX
Out of stock
$1,069.99
UPC: 706397967970
MPN: STV916556TB5
Out of stock
$1,025.99
UPC: 604206200228
MPN: CA-10006-BLK
Out of stock
$952.48







Reviews
There are no reviews yet.